Rozrusznik gwiazda-trójkąt, 60A, bez obudowy BFA03870230
BFA03870230
Zasady dostawy
Przekaźnik termiczny nie
Maks. prąd roboczy (≤440V) [A] 60A
Napięcie cewki [V] 230VAC 50/60Hz
Moc znamionowa silnika (400V) [kW] 30kW