Rozrusznik gwiazda-trójkąt, 28A, bez obudowy BFA01870230
BFA01870230
Zasady dostawy
Przekaźnik termiczny nie
Maks. prąd roboczy (≤440V) [A] 28A
Napięcie cewki [V] 230VAC 50/60Hz
Moc znamionowa silnika (400V) [kW] 15kW