Rozrusznik gwiazda-trójkąt, 22A, bez obudowy BFA01270230
BFA01270230
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
- sterowanie silnikiem 3 fazowym
- czas rozruchu do 12 sekund
- maksymalnie 30 operacji na godzinę
Dane techniczne:
Typ bez obudowy
Przekaźnik termiczny nie
Maks. prąd roboczy (≤440V) [A] 22A
Napięcie cewki [V] 230VAC 50/60Hz
Moc znamionowa silnika (400V) [kW] 11kW