Rozrusznik gwiazda-trójkąt, 35A, bez obudowy BFA02570230
BFA02570230
Zasady dostawy
Przekaźnik termiczny nie
Maks. prąd roboczy (≤440V) [A] 35A
Napięcie cewki [V] 230VAC 50/60Hz
Moc znamionowa silnika (400V) [kW] 18,5kW