Rozrusznik gwiazda-trójkąt, 43A, bez obudowy BFA02670230
BFA02670230
Zasady dostawy
Przekaźnik termiczny nie
Maks. prąd roboczy (≤440V) [A] 43A
Napięcie cewki [V] 230VAC 50/60Hz
Moc znamionowa silnika (400V) [kW] 22kW