Rozrusznik 12A max 5,5kW/400V z przek. termicznym M0P0121223015
M0P0121223015
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Rozrusznik 12A max 5,5kW/400V z przekaźnikiem termicznym M0P0121223015
– zakres regulacji przekaźnika: 9-15A
– charakterystyka pracy (≤440V): 12A, 5,5kW
– przyciski Start i Stop / Kasuj
– wejścia przewodów:
• M0/M1/... - 2 przetłoczenia PG13.5/M20 w górnej i dolnej części obudowy
– warunki otoczenia:
• temperatura pracy: -25...+60°C
• temperatura składowania: -40...+70°C
Dane techniczne:
Przekaźnik termiczny w obudowie tak
Wyłącznik silnikowy w obudowie nie
Napięcie cewki [V] 230VAC, 50/60Hz