Rozrusznik 5A max 1,5-2,2kW/400V z przek. termicznym M0P009122305
M0P009122305
Zasady dostawy
Rozrusznik 5A max 1,5-2,2kW/400V z przekaźnikiem termicznym M0P009122305
– zakres regulacji przekaźnika: 3,5A
– charakterystyka pracy (≤440V): 5A, 1,5-2,2kW
– warunki otoczenia:
• temperatura pracy: -25...+60°C
• temperatura składowania: -40...+70°C
Wyłącznik silnikowy w obudowie nie
Napięcie cewki [V] 230VAC, 50/60Hz