Rozrusznik 2,3A max 0,55-0,75kW/400V z przek. termicz. M0P009122302V3
M0P009122302V3
Zasady dostawy
Rozrusznik 2,3A max 0,55-0,75kW/400V z przekaźnikiem termicznym M0P009122302V3
– zakres regulacji przekaźnika: 1,4-2,3A
– charakterystyka pracy (≤440V): 2,3A, 0,55-0,75kW
– warunki otoczenia:
• temperatura pracy: -25...+60°C
• temperatura składowania: -40...+70°C
Wyłącznik silnikowy w obudowie nie
Napięcie cewki [V] 230VAC, 50/60Hz