Falownik 3G3MX2-A4004-EV2 0,4kW/400V
3G3MX2-A4004-EV2
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne:
Metoda sterowania napędem - Otwarta pętla V/f, Otwarta pętla wektorowa
Napięcie zasilania napędu - 400 V trójfazowy
Maks. moc silnika przy stałym momencie obrotowym (CT) - 0,4 kW
Znamionowy prąd wyjściowy (A) przy stałym momencie obrotowym (CT) - 1.8 A
Maks. moc silnika przy zmiennym momencie obrotowym (VT) - 0,75 kW
Znamionowy prąd wyjściowy (A) przy zmiennym momencie obrotowym (VT) - 2.1 A
Rozwiązania regeneracyjne - Jako opcja falownika
Wbudowany filtr EMC - Brak
Stopień ochrony (IP) - IP20
Zgodny typ silnika - Silnik indukcyjny lub asynchroniczny, Silnik z magnesami trwałymi
Port(y) komunikacyjny(e) - MODBUS Slave, Serial RS-485, USB
Minimalna rezystancja rezystora hamującego: 180 Ohm