Filtr sinusoidalny du/dt 3.8 A, 16.3 mH, 400 VAC AX-RAO16300038-DE
AX-RAO16300038-DE
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Filtr sinusoidalny du/dt 3.8 A, 16.3 mH, dla 0.4, 0.7 i 1.5 kW , 400 VAC, 3 faz