Falownik 3G3MX2-A4150-EV2 15,0kW/400V
3G3MX2-A4150-EV2
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne:
Metoda sterowania napędem - Otwarta pętla V/f, Otwarta pętla wektorowa
Napięcie zasilania napędu - 400 V trójfazowy
Maks. moc silnika przy stałym momencie obrotowym (CT) - 15 kW
Znamionowy prąd wyjściowy (A) przy stałym momencie obrotowym (CT) - 31.0 A
Maks. moc silnika przy zmiennym momencie obrotowym (VT) - 18,5 kW
Znamionowy prąd wyjściowy (A) przy zmiennym momencie obrotowym (VT) - 38.0 A
Rozwiązania regeneracyjne - Jako opcja falownika
Minimalna rezystancja rezystora hamującego: 35 Ohm