Rezystor 35 Ohm 3,5kW AX-REM03K5035-IE do falownika
AX-REM03K5035-IE
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Rezystor firmy Omron dedykowany do falownika MX2 model:3G3MX2-A4150-E.
Rezystor firmy Omron dedykowany do falownika RX model:3G3RX-A4150-E1F.
 Rezystancja:    35 Ohm
 Moc:    3,5kW
 Wysokość:    100 mm
 Długość:    365 mm
 Szerokość:    240 mm