Falownik MX2-2,2kW/230V-3G3MX2-AB022-E
3G3MX2-AB022-E
Sugerowany zamiennik: 3G3MX2-AB022-EV2
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Ten produkt został wycofany; produkcja zakończyła się 2023-02-28.
Dane techniczne falownika:
Zasilanie 1x230V
Moc znamionowa do 2,2 kW
Prąd znamionowy 12 A (VT), 11 A (CT)
Rozruchowy moment obrotowy na poziomie 200%
Podwójna wartość znamionowa VT 120%/1min i CT 150%/1min
Sterowanie silnikami indukcyjnymi i synchronicznymi
Wbudowana funkcja programowania sterowników logicznych
Funkcja pozycjonowania
Wymiary: Sz: 108mm, Wys: 128mm, Gł: 170,5mm Waga: 1,8kg