Filtr sinusoidalny du/dt 10.5 A, 3 mH, 200 VAC AX-RAO03000105-DE
AX-RAO03000105-DE
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Filtr sinusoidalny du/dt 10.5 A, 3 mH, dla 2.2 kW, 200 VAC, 1/3 faz