Czujnik indukcyjny E2E-X10B4-IL2 5M kabel PVC PNP-NO/NC IO-Link
E2E-X10B4-IL2 5M OMS
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2E-X10B4-IL2, rozmiar M30, zasięg 10 mm, kabel 5 m PVC, wyjście PNP, tryb pracy NO/NC przełączne, protokół dwukierunkowej komunikacji szeregowe IO-Link - COM2 (38.4 kbps).
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 30 mm
Zasięg działania [mm] 10 mm
Rodzaj połączenia Kabel, PVC, ø 6mm