E2E-X10B4-M1TJ-IL3 0.3M OMS
Zasady dostawy
Czujnik indukcyjny E2E-X10B4-M1TJ-IL3, rozmiar M30, zasięg 10 mm, kabel ze złączem M12 (4-stykowe), długość kabla 30 cm, wyjście PNP, tryb pracy NO/NC przełączne, protokół dwukierunkowej komunikacji szeregowe IO-Link - COM3 (230.4 kbps).
Dane techniczne:
Kształt obudowy i materiał cylindryczny, gwint metryczny, mosiądz
Wymiar obudowy [mm] 30 mm
Zasięg działania [mm] 10 mm
Rodzaj połączenia Kabel ø 6mm ze złączem M12(4-stykowym)