Ministycznik pomocniczy Ith 10A cewka 230V AC styki 4NO 11BGF0040A230
11BGF0040A230
Zasady dostawy
Cewka DC o niskim poborze mocy nie
Napięcie cewki [V] 230V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Rodzaj zestyków zestyki o wysokiej przewodności
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V