Ministycznik pomocniczy Ith 10A cewka 110V AC styki 4NO 11BGF0040A110
11BGF0040A110
Zasady dostawy
Cewka DC o niskim poborze mocy nie
Napięcie cewki [V] 110V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Rodzaj zestyków zestyki o wysokiej przewodności
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V