Ministycznik pomocniczy Ith 10A cewka 48V AC styki 4NO 11BGF0040A048
11BGF0040A048
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Brak możliwości wymiany cewki.
Dane techniczne:
Typ zacisków faston
Konfiguracja i ilość zestyków 4NO
Cewka DC o niskim poborze mocy nie
Napięcie cewki [V] 48V AC
Znamionowy prąd cieplny Ith [A] 10A
Rodzaj zestyków zestyki o wysokiej przewodności
Znamionowe napięcie izolacji Ui [V] 690V