Silnik prądu stałego 24 VDC 600W [EC-600.240]
EC-600.240
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Silnik szczotkowy z magnesami trwałymi dane techniczne:
Rodz. Pracy Moc M  [Nm] U [V] Prąd [A] RPM Wałek Kołnierz
S1 600 W 1,91 24 DC 35,5 3000 14 mm 71B14
S2 30' 800 W 2,54 24 DC 47,2