Silnik prądu stałego 24 VDC 100W [EC-100.24E] wał dwustronny
EC-100.24E
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Silnik szczotkowy z magnesami trwałymi dane techniczne:
Rodz. Pracy Moc M  [Nm] U [V] Prąd [A] RPM Wałek Kołnierz
S1 100 W 0,31 24 DC 6 3000 9 mm 56B14
S2 25' 140 W 0,43 24 DC 8,4