Silnik prądu stałego 24 VDC 70W [EC-070.240]
EC-070.240
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Silnik szczotkowy z magnesami trwałymi dane techniczne:
Rodz. Pracy Moc M  [Nm] U [V] Prąd [A] RPM Wałek Kołnierz
S1 70 W 0,22 24 DC 4,2 3000 9 mm 56B14
S2 20' 100 W 0,31 24 DC 5,9