Wyłącznik różnicowoprądowy - 4P - typ A, 40A, 30mA, P1RC4P40A030
P1RC4P40A030
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Charakterystyka:
– szerokość pola: 17,5mm
– wskaźnik położenia styków
– montaż na szynie 35mm (IEC/EN 60715).
– znamionowe napięcie izolacji Ui: 400V
– znamionowe napięcie udarowe Uimp: 4kV
– częstotliwość pracy: 50/60Hz
– znamionowe napięcie pracy Uc: 230/400VAC dla 4P
Dane techniczne:
Typ A.
Prąd znamionowy In [A] 40A
Prąd znamionowy różnicowy [mA] 30mA