Wyłącznik krańcowy Z-15GL255 15A 0,5mm sprężyna płytkowa z rolką
Z-15GL255
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Wyłącznik krańcowy Z-15GL255 15A przerwa między stykami 0.5 mm siłownik typu: sprężyna płytkowa z rolką.Informacje techniczne znajdziesz w sekcji: Dane techniczne oraz na zdjęciach.
Dane techniczne:
Prąd znamionowy [A]15 A
Przerwa między stykami [mm]0,5 mm (standard)