Stycznik silnikowy 10A 4kW J7KN-10D-10 125V DC
J7KN-10D-10 125D
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne:
Typ zasilania DC
Znamionowy prąd silnika (400 V AC3) 10 A
Zintegrowane styki pomocnicze 1 NO, 0 NC
Napięcie zasilania cewki 125 VDC