Stycznik silnikowy 10A 4kW J7KN-10D-01 48V AC
J7KN-10D-01 48
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane techniczne:
Typ zasilania AC
Znamionowy prąd silnika (400 V AC3) 10 A
Zintegrowane styki pomocnicze 0 NO, 1 NC
Napięcie zasilania cewki 48 VAC