Falownik J1-A4015-E 1,5kW/400V
J1-A4015-E
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Falownik Omron J1-A4015-E 1,5kW/400V
Dane techniczne
Metoda sterowania napędem: Sterowanie V/f, sterowanie wektorowe
Napięcie zasilania napędu: 400 V trójfazowe
Maks. moc silnika przy stałym momencie obrotowym: 1,5 kW; 4.3A
Maks. moc silnika przy zmiennym momencie obrotowym: 1,5 kW; 4.3A
Wbudowany filtr EMC: NIE
Stopień ochrony (IP): IP20
Zgodny typ silnika: Silnik indukcyjny lub asynchroniczny
Port(y) komunikacyjny(e): MODBUS Slave, szeregowy RS-485
Opcje komunikacyjne: USB
Minimalna rezystancja rezystora hamującego: 160 Ohm