GCMD-40-10-600W 24VDC 600W 300 RPM motoreduktor ślim. prądu stałego
GCMD-40-10-600W
Obroty N1 silnika: 3000 obr/min
Napięcie zasilania: 24 V DC
Moc silnika dla S1-praca ciągła: 600 W
Moc silnika dla S2-praca dorywcza: 800 W
Prąd silnika dla S1-praca ciągła: 35,5 A
Prąd silnika dla S2-praca dorywcza: 47,2 A
Dane techniczne motoreduktora
Rozmiar przekładni: CM 040 P71-B14
Przełożenie: 10
Obroty N2 na wyjściowe: 300 obr/min
Moment M dla S1 wyjściowy: 12 Nm
Moment M dla S2 wyjściowy: 17 Nm
Rodzaj wałka wyjściowego: wał drążony o średnicy 18 mm