Moduł rozszerzeń, 4 wej. 4 wyj. 24V DC, LRE08RD024
LRE08RD024
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Charakterystyka robocza
– wyjście przekaźnikowe: Ith 8A (wersje AC i DC)
– wyjście tranzystorowe: 0,3A-24VDC (wersje DC)
– wejścia analogowe: 0-10V (wersje DC)
– wykonanie: modułowe, montaż na szynie DIN 35mm lub śrubami (M4x15mm)
– typ zacisków: śrubowe
– stopień ochrony: IP20
Dane techniczne:
Napięcie zasilania [V] 24V DC