CHC35-PG80-P-65,1-P-0,55kW
Zasady dostawy
Motoreduktor walcowy (prosty) współosiowy.
Dane techniczne motoreduktora:
Silnik elektryczny: moc : 0,55 kW; obroty n1= 1395 1/min
Obroty wyjściowe : n2 = 22 1/min
Moment wyjściowy M2= 218 Nm
Przekładnia typ: CHC 35 90B5 + PG80; przełożenie i=21,7 x 3=65,1
Montaż na łapach. Wał wyjściowy z klinem średnica: 35 mm