CHC25-PG63-P-51,3-P-0,18kW
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Motoreduktor walcowy podwójny współosiowy.
Dane techniczne motoreduktora:
Silnik elektryczny: moc : 0,18 kW; obroty n1= 1365 1/min
Obroty wyjściowe : n2 = 26,6 1/min
Moment wyjściowy M2= 60 Nm
Przekładnia typ: CHC 25 P71B14 + PG63; przełożenie i=17,1 x 3=51,3
Montaż na łapach. Wał wyjściowy z klinem średnica: 25 mm