Falownik Delta CP2000 280kW 3x460V VFD2800CP43A-21
VFD2800CP43A-21
Zasady dostawy
Falownik serii CP2000
Moc 280kW.
Zasilanie 3x460V.
Sterowanie U/F, bezczujnikowe sterowanie wektorowe.
Maks częstotliwość wyjściowa 600Hz ( od mocy 55kw 400Hz)