Falownik Delta CP2000 220kW 3x460V VFD2200CP43A-21
VFD2200CP43A-21
Zasady dostawy
Falownik serii CP2000
Moc 220kW.
Zasilanie 3x460V.
Sterowanie U/F, bezczujnikowe sterowanie wektorowe.
Maks częstotliwość wyjściowa 600Hz ( od mocy 55kw 400Hz)