Falownik Delta CP2000 185kW 3x460V VFD1850CP43B-21
VFD1850CP43B-21
Zasady dostawy
Falownik serii CP2000
Moc 185kW.
Zasilanie 3x460V.
Sterowanie U/F, bezczujnikowe sterowanie wektorowe.
Maks częstotliwość wyjściowa 600Hz ( od mocy 55kw 400Hz)