Falownik Delta CP2000 160kW 3x460V VFD1600CP43A-21
VFD1600CP43A-21
Zasady dostawy
Falownik serii CP2000
Moc 160kW.
Zasilanie 3x460V.
Sterowanie U/F, bezczujnikowe sterowanie wektorowe.
Maks częstotliwość wyjściowa 600Hz ( od mocy 55kw 400Hz)