Falownik Delta CP2000 18,5kW 3x460V VFD185CP43B-21
VFD185CP43B-21
Zasady dostawy
Falownik serii CP2000
Moc 18,5kW.
Zasilanie 3x460V.
Sterowanie U/F, bezczujnikowe sterowanie wektorowe.
Maks częstotliwość wyjściowa 600Hz ( od mocy 55kw 400Hz)