Falownik Delta CP2000 3,7kW 3x460V VFD037CP43A-21
VFD037CP43A-21
Zasady dostawy
Falownik serii CP2000Moc 3,7kW.
Zasilanie 3x460V.
Sterowanie U/F, bezczujnikowe sterowanie wektorowe.
Maks częstotliwość wyjściowa 600Hz ( od mocy 55kw 400Hz)