Falownik Delta CP2000 2,2kW 3x460V VFD022CP43B-21
VFD022CP43B-21
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Falownik serii CP2000
Moc 2,2kW.
Zasilanie 3x460V.
Sterowanie U/F, bezczujnikowe sterowanie wektorowe.
Maks częstotliwość wyjściowa 600Hz ( od mocy 55kw 400Hz)