Falownik Delta CP2000 1,5kW 3x460V VFD015CP43B-21
VFD015CP43B-21
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Falownik serii CP2000
Moc 1,5kW.
Zasilanie 3x460V.
Sterowanie U/F ,bezczujnikowe sterowanie wektorowe.
Maks częstotliwość wyjściowa 600Hz ( od mocy 55kw 400Hz)