Falownik Delta C2000 160kW 3x400V VFD1600C43A
VFD1600C43A
Zasady dostawy
Falownik serii C2000.
Moc 160 kW.
Zasilanie 3x400.
Bezczujnikowe sterowanie wektorowe/pełne sterowanie wektorowe.
Tryby pracy: prędkościowy, pozycyjny, momentowy.
Obsługa silników indukcyjnych i silników serwo.
Modbus.
Tranzystor hamowania (do 30kW).
Funkcje bezpieczeństwa zgodne z normami EN954-1 EN60204-1 IEC61508.
Wyświetlacz ciekłokrystaliczny.
Wbudowany sterownik PLC 10 kkroków pamięci.
Wbudowany dławik DC (od 37kW).