Falownik Delta C2000 18,5kW 3x400V VFD185C43E
VFD185C43E
Zasady dostawy
Falownik serii C2000.
Moc 18.5 kW.
Modbus.
Tranzystor hamowania (do 30kW).
Funkcje bezpieczeństwa zgodne z normami EN954-1 EN60204-1 IEC61508.
Wyświetlacz ciekłokrystaliczny.
Wbudowany sterownik PLC 10 kkroków pamięci.
Wbudowany dławik DC (od 37kW).