Falownik Delta C2000 3,7kW 3x400V VFD037C43A
VFD037C43A
Zasady dostawy
Falownik serii C2000.
Moc 3.7 KW.
Modbus.
Tranzystor hamowania (do 30kW).
Funkcje bezpieczeństwa zgodne z normami EN954-1 EN60204-1 IEC61508.
Wyświetlacz ciekłokrystaliczny.
Wbudowany sterownik PLC 10 kkroków pamięci.
Wbudowany dławik DC (od 37kW).