Falownik Delta C2000 1,5kW 3x400V VFD015C43E
VFD015C43E
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Falownik serii C2000.
Moc 1.5 KW.
Zasilanie 3x400.
Bezczujnikowe sterowanie wektorowe/pełne sterowanie wektorowe.
Tryby pracy: prędkościowy, pozycyjny, momentowy.
Obsługa silników indukcyjnych i silników serwo.
Modbus.
Tranzystor hamowania (do 30kW).
Funkcje bezpieczeństwa zgodne z normami EN954-1 EN60204-1 IEC61508.
Wyświetlacz ciekłokrystaliczny.
Wbudowany sterownik PLC 10 kroków pamięci.
Wbudowany dławik DC (od 37kW).