Rezystor 100 Ohm 600W AX-REM00K6100-IE do falownika
AX-REM00K6100-IE
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Rezystor firmy Omron dedykowany do falownika MX2 model:3G3MX2-A4040-E.
Rezystor firmy Omron dedykowany do falownika RX model:3G3RX-A4040-E1F.
 Rezystancja:    100 Ohm
 Moc:    600W
 Wysokość:    27 mm
 Długość:    320 mm
 Szerokość:    36 mm