Regulator 12 VDC 50A sterownik silników EVD512-50
EVD512-50
Termin dostawy 14-30 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Dane znamionowe
napięcie  wyjściowe 12 VDC
prąd  wyjściowy 50 A
napięcie zasilania 12 - 22 VDC
zabezpieczenie przeciążeniowe 55 A
Dane sterownicze:
praca obroty prawe
praca obroty lewe
rampa rozruchowa zakres regulacji 0,1 do 30 s
rampa hamowania zakres regulacji 0,1 do 30 s
ustawiana siła hamowania zakres 0-100 %
prędkość obroty w prawo zakres 0 100 %
prędkość obroty w lewo zakres 0 100 %
stała prędkość JOG1 nastawialna w zakresie 0 100 %
stała prędkość JOG2 nastawialna w zakresie 0 100 %
stała prędkość JOG3 nastawialna w zakresie 0 100 %
regulacja prędkości wejściem analogowym 0-10 V ( lub potencjometrem 1-10 kom )
regulacja prędkości wejściem analogowym 4-20 mA
regulacja prędkości wejściem analogowym 0-20 mA
Wyjścia przekażnikowe K1 K2 styki przełączne NO i NC
hamulec załączenie ( wyzwolenie po załączeniu startu )
wartość zadana ( wyzwolenie po osiągnięciu wartości zadanej )
przeciążenie ( wyzwolenie po przekroczeniu 55A zatrzaskuje )