Przekładnik prądowy 60/5A, średnica otworu 23mm, DM2T0060
DM2T0060
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Przekładnik prądowy 60/5A, średnica otworu 23mm, rdzeń zamknięty, DM2T0060Do szyny 30x10mm, 25x12,5mm, 20x15mm.
Charakterystyka robocza
– częstotliwość robocza: 50…60Hz– prąd strony wtórnej: 5A
– przeciążenie wytrzymywane: 120%Ip
– znamionowe napięcie izolacji Ui: 720V
– znamionowy prąd termiczny krótkotrwały Ith: 40...60 Ipn przez 1 sekundę
– znamionowy prąd dynamiczny Idyn: 2,5 Ith przez 1 sekundę
– izolacja (typ suchy): klasa E
– montaż na szynie 35mm (IEC/EN 60715) lub śrubami (adaptery w standardzie)
– stopień ochrony: IP30
– warunki otoczenia: temperatura pracy: -25 … +50°C,
– wilgotność względna, bez kondensacji: 90%.
Dane techniczne:
Otwór na przewód [mm] Ø23mm