BA53-IEC-P71B14
Przełożenie
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Przekładnia walcowo-stożkowa BA53 z przyłączem IEC P71B14
Przyłącze pod silnik: P71B14 kołnierz P=105mm wałek silnika D=14mm.
Wyjście przekładni: drążony wał o średnicy 25mm z klinem 8mm.
Montaż przekładni na łapach lub kołnierzowy z różnymi średnicami kołnierza:
- średnica zewnętrzna kołnierza FA - 180 mm
- średnica zewnętrzna kołnierza FB - 180 mm
- średnica zewnętrzna kołnierza FC - 200 mm
- średnica zewnętrzna kołnierza FD - 200 mm
Dane techniczne:
Przekłądnia3 stopniowa
Średnica wału drążonego25 mm
Przyłącze silnika IECP71B14 (fi=14mm/105mm)