Przekaźnik termistorowy PTC DRPT, 110VAC, 31DRPT110
31DRPT110
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Charakterystyka robocza
– obwód zasilania
 • częstotliwość znamionowa: 50/60Hz (tylko dla typów AC)
 • zakres pracy: 0,85-1,1 Us
 • maksymalne rozproszenie mocy: 2,5W
 • podłączenie: ciągłe.
 • temperatura pracy: -10...+60°C
 • do montażu na szynie 35 mm