BEG-561-255-130 3,0A/1,5A/255 VAC mostek prostowniczy
BEG-561-255-130
Termin dostawy 5-14 dni
Polityka prywatności
Zasady dostawy
Mostek prostowniczy typ: BEG-561-255-130
Numer produktu: 13053795
Wersja: prostownik mostkowy/półokresowy 6-biegunowy
Konstrukcja: leżący
Maks. napięcie zasilania: 255 V AC
Maks. prąd stały: 3,0A / 1,5A przy 60°C