CHCD-20-17,9-600W 24VDC 167 RPM motoreduktor walcowy prądu stałego
CHCD-20-17,9-600W
Zasady dostawy
Dane techniczne silnika
Obroty N1 silnika: 3000 obr/min
Napięcie zasilania: 24 V DC
Moc silnika dla S1-praca ciągła: 600 W
Moc silnika dla S2-praca dorywcza: 800 W
Prąd silnika dla S1-praca ciągła: 35,5 A
Prąd silnika dla S2-praca dorywcza: 47,2 A
Dane techniczne motoreduktora
Rozmiar przekładni: CHC-20-P P71-B14
Przełożenie: 17,9
Obroty N2 na wyjściowe: 167,60 obr/min
Moment M dla S1 wyjściowy: 29 Nm
Moment M dla S2 wyjściowy: 39 Nm
Rodzaj wałka wyjściowego: wał pełny o średnicy 20 mm